Pompy ciepła

https://ekonair.pl
Ocena:

3,50


Firma Ekonair oferuje na sprzedaż wydajne pompy ciepła. W ofercie posiadamy pompy ciepła CWU i CO, basenowe, klimakonwektory, części zamienne i akcesoria.

Pompy ciepła powietrze-woda pobierają ciepło z powietrza zewnętrznego i przekazują je do systemu wodnego. Wytworzone ciepło może być wykorzystane do ogrzewania pomieszczeń i/lub jako źródło ciepłej wody użytkowej w domu. Pompy ciepła Ekonair powietrze-woda należą do najbardziej wydajnych powietrznych pomp ciepła na rynku.

Ten typ pompy ciepła najlepiej sprawdza się w klimacie umiarkowanym (m.in. Polska). Wydajność pompy ciepła powietrze-woda jest najbardziej optymalna przy temperaturze 7°C. Pamiętając o zasadach działania pompy ciepła powietrze-woda, spadek temperatury wpływa na efektywność pracy.

Rozwój technologii pomp ciepła powietrze-woda dedykowanych dla zimnego klimatu, pokrywa potrzeby grzewcze nawet przy niskiej zewnętrznej temperaturze poniżej -25°C. W ofercie posiadamy również promienniki podczerwieni, wentylatory przemysłowe, nagrzewnice elektryczne i olejowe, rooftopy i wiele więcej. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Obsługujemy teren całej Polski.

https://ekonair.pl


Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *